-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прочищення каналізаційних мереж із залученням спеціалізованої техніки на території Святошинського району міста Києва
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-002354-a
Завершена
1 450 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
19d3d6c558a84d96bef17a669fb60c83
Внутрішній номер закупівлі:
29745436
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-002354-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, 03182, м. Київ, Святошинський район, вул. Симиренка, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоненко Андрій Олексійович 380444540166 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 450 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 10:43 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 10:43 - 15.07.2026 18:00
Аукціон:
16.07.2026 12:36 - 16.07.2026 12:59
Період кваліфікації:
16.07.2026 12:59 - 22.07.2026 15:32
Період завантаження договору:
28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 450 000.00 Послуги з прочищення каналізаційних мереж із залученням спеціалізованої техніки на території Святошинського району міста Києва