-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
19510000-4 Гумові вироби(гума вакуумна, монжета амортизатора, ремінь, рукав, техпластина)
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-001656-a
Завершена
1 027 586.43
UAH з ПДВ
Номер:
8f17c4dc103348979a7c1b10f443c740
Внутрішній номер закупівлі:
29744726
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-001656-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Богдан Бачинський +380674159600 bod9ih89@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
19510000-4 Гумові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 027 586.43 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гума вакуумна
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Манжета амортизатора
Кількість
700 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Ремінь
Кількість
41 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Рукав
Кількість
244 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Техпластина
Кількість
3244 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Трубка
Кількість
1 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Ущільнювач
Кількість
5 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Шнур
Кількість
70 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Підкладка гумова
Кількість
50 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІНОКОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34499484
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
1 027 586.43 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.07.2026 10:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8c1bbad99c3b468293ae9e4fdce25f6a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-07-001656-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІНОКОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34499484
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
385/26
Сума договору:
1 027 586.43 UAH з ПДВ
Сума договору:
856 322.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
30.06.2026 17:00
Статус:
Підписаний