• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту доріг та тротуарів міського значення після усунення пошкоджень на теплових мережах КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» у місті Кременчук

Завершена

2 265 761.55 UAH без ПДВ
Номер: ab44ca4f51b240c2a3b53600ea9faac4
Внутрішній номер закупівлі: 29743701
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-07-000618-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Контактна особа: Ворожбітова Вікторія Сергіївна +380536758731 viktoriya.vorozhbitova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 265 761.55 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.07.2026 09:21 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.07.2026 09:21 - 15.07.2026 13:00
Аукціон: з 16.07.2026 13:42
Період кваліфікації: 15.07.2026 13:00 - 22.07.2026 08:50
Період завантаження договору: 28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 265 761.55 Послуги з поточного ремонту доріг та тротуарів міського значення після усунення пошкоджень на теплових мережах КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» у місті Кременчук