-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Будівельні товари (Кільця ущільнюючі гумові, шнури ущільнювальні)
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-000176-a
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-07-03-009997-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені у складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.
Завершена
28 226.00
UAH без ПДВ
Номер:
8deeb6e71025436f844c4854974c32af
Внутрішній номер закупівлі:
29743257
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-000176-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мороз Юрій Володимирович 380342784302 MOROZ-YV@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
28 226.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 08:30 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 08:30 - 15.07.2026 12:00
Аукціон:
з 16.07.2026 14:17
Період кваліфікації:
15.07.2026 12:00 - 21.07.2026 15:00
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴28 226.00 Будівельні товари (Кільця ущільнюючі гумові, шнури ущільнювальні)