-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
видатки із благоустрою населених пунктів - плитка травмобезпечна
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-000095-a
Торги не відбулися
125 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
77c57890feab458fba04fae981271a25
Внутрішній номер закупівлі:
29743178
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-000095-a
Замовник:
Комунальне підприємство "ЗАТИШНЕ МІСТО" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37085410
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Ковальська, буд.19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Ревякіна +380956166034 irinarewyakina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
125 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 08:09 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 08:09 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
з 15.07.2026 14:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴125 000.00 видатки із благоустрою населених пунктів - плитка травмобезпечна