• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з письмового перекладу каталогів дисциплін з/на українську, англійську, німецьку мови

Торги не відбулися

170 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 8379c63c03f3488caaf8eb8a884130cb
Внутрішній номер закупівлі: 29742948
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-06-010828-a   
Замовник: ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Контактна особа: Сергій Незнамов +380506679862 ksau-kazna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 170 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.07.2026 22:09 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.07.2026 22:09 - 14.07.2026 00:00
Аукціон: з 14.07.2026 12:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴170 000.00 Послуги з письмового перекладу каталогів дисциплін з/на українську, англійську, німецьку мови