• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

послуги з технічного обслуговування системи безперебійного живлення

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 44 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 44 дні назад

233 333.33 UAH без ПДВ
Номер: 99aa85417b49408e82e7f9aa5e91f8c1
Внутрішній номер закупівлі: 29742652
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-06-010541-a   
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Контактна особа: Ромакін Михайло Анатолійович +380440000000 michael02061998@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 233 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.07.2026 19:27 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.07.2026 19:27 - 15.07.2026 00:00
Аукціон: з 15.07.2026 14:30
Період кваліфікації: 15.07.2026 00:00 - 20.07.2026 19:17
Період завантаження договору: 26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴233 333.33 послуги з технічного обслуговування системи безперебійного живлення