• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

Завершена

132 700.00 UAH без ПДВ
Номер: 82df0bb6baa842eaa3bdb57efd81c831
Внутрішній номер закупівлі: 29742129
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-06-010027-a   
Замовник: Військова частина А0853
Контактна особа: Верига Володимир Васильович +380434122379 fin_a0853@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 132 700.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Колодки гальмівні задні NISSAN Х-TRAIL
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 комплект
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Колодки гальмівні передні NISSAN Х-TRAIL
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 комплект
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Амортизатор задній NISSAN Х-TRAIL
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Амортизатор передній NISSAN Х-TRAIL
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Наконечник рульової тяги NISSAN Х-TRAIL
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Підшипник передньої ступиці NISSAN Х-TRAIL
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Підшипник задньої ступиці NISSAN Х-TRAIL
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Тяга рульова NISSAN Х-TRAIL
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Опора амортизатора заднього NISSAN Х-TRAIL
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Опора амортизатора переднього NISSAN Х-TRAIL
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Лист задньої ресори VOLKSWAGEN LT-35
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Амортизатор передній VOLKSWAGEN LT-35
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Шарова опора VOLKSWAGEN LT-35
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Наконечник рульової тяги VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Задні втулки тяги стабілізатора VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 комплект
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Передні втулки тяги стабілізатора VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 комплект
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Амортизатор передній VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Подушка стабілізатора передня внутрішня VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Тяга стабілізатора VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Наконечник рульової тяги VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Тяга стабілізатора VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Шарова опора передня VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Тяга стабілізатора KIA SPORTAGE
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Амортизатор задній KIA SPORTAGE
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Колодки гальмівні передні MITSUBISHI L200
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 комплект
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Подушка кріплення двигуна права/ліва JEEP GRAND CHEROKEE
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Сайлентблок реактивної тяги JEEP GRAND CHEROKEE
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Сайлентблок передньої підвіски лівий/правий JEEP GRAND CHEROKEE
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Амортизатор передній JEEP GRAND CHEROKEE
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Амортизатор задній JEEP GRAND CHEROKEE
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Диск гальмівний передній JEEP GRAND CHEROKEE
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Шруз зовнішній MERSEDES-BENZ VITO 110CDI
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Шруз внутрішній MERSEDES-BENZ VITO 110CDI
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Шарова опора передня нижня MERSEDES-BENZ VITO 110CDI
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Супорт задній правий\лівий MERSEDES-BENZ VITO 110CDI
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Циліндр щеплення головний MERSEDES-BENZ VITO 110CDI
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Наконечник рульової тяги MERSEDES-BENZ VITO 110CDI
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Стійка стабілізатора MERSEDES-BENZ VITO 110CDI
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Втулки стабілізатора переднього MERSEDES-BENZ VITO 110CDI
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 комплект
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Підшипник ступиці передньої MERSEDES-BENZ VITO 110CDI
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Сайлентблок ричага заднього MERSEDES-BENZ VITO 110CDI
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Сайлентблок ричага переднього MERSEDES-BENZ VITO 110CDI
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Подушка двигуна права MERSEDES-BENZ VITO 110CDI
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Опорний підшипник MERSEDES-BENZ VITO 110CDI
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Амортизатор задній MERSEDES-BENZ VITO 110CDI
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Шарова опора передня нижня MERSEDES-BENZ VITO
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Шруз зовнішній MERSEDES-BENZ VITO
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Колодки гальмівні задні MERSEDES-BENZ VITO
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 комплект
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Колодки гальмівні передні MERSEDES-BENZ VITO
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 комплект
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Амортизатор передній MERSEDES-BENZ VITO
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.07.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП “ Лозінський Леонід Павлович ”
Ціна пропозиції 132 700.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.07.2026 17:15
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ec80cefdeb114232bb751cb101267e62
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-06-010027-a-a1
Постачальник: ФОП “ Лозінський Леонід Павлович ”
Номер договору: 100
Сума договору: 132 700.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Колодки гальмівні задні NISSAN Х-TRAIL: 720.00000 UAH без ПДВ
Колодки гальмівні передні NISSAN Х-TRAIL: 1 180.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор задній NISSAN Х-TRAIL: 2 650.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор передній NISSAN Х-TRAIL: 2 700.00000 UAH без ПДВ
Наконечник рульової тяги NISSAN Х-TRAIL: 550.00000 UAH без ПДВ
Підшипник передньої ступиці NISSAN Х-TRAIL: 1 030.00000 UAH без ПДВ
Підшипник задньої ступиці NISSAN Х-TRAIL: 1 090.00000 UAH без ПДВ
Тяга рульова NISSAN Х-TRAIL: 620.00000 UAH без ПДВ
Опора амортизатора заднього NISSAN Х-TRAIL: 940.00000 UAH без ПДВ
Опора амортизатора переднього NISSAN Х-TRAIL: 1 060.00000 UAH без ПДВ
Лист задньої ресори VOLKSWAGEN LT-35: 6 890.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор передній VOLKSWAGEN LT-35: 2 640.00000 UAH без ПДВ
Шарова опора VOLKSWAGEN LT-35: 1 020.00000 UAH без ПДВ
Наконечник рульової тяги VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 990.00000 UAH без ПДВ
Задні втулки тяги стабілізатора VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 340.00000 UAH без ПДВ
Передні втулки тяги стабілізатора VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 960.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор передній VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 3 230.00000 UAH без ПДВ
Подушка стабілізатора передня внутрішня VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 210.00000 UAH без ПДВ
Тяга стабілізатора VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 490.00000 UAH без ПДВ
Наконечник рульової тяги VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 990.00000 UAH без ПДВ
Тяга стабілізатора VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 820.00000 UAH без ПДВ
Шарова опора передня VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 890.00000 UAH без ПДВ
Тяга стабілізатора KIA SPORTAGE: 590.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор задній KIA SPORTAGE: 2 920.00000 UAH без ПДВ
Колодки гальмівні передні MITSUBISHI L200: 980.00000 UAH без ПДВ
Подушка кріплення двигуна права/ліва JEEP GRAND CHEROKEE: 1 305.00000 UAH без ПДВ
Сайлентблок реактивної тяги JEEP GRAND CHEROKEE: 855.00000 UAH без ПДВ
Сайлентблок передньої підвіски лівий/правий JEEP GRAND CHEROKEE: 690.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор передній JEEP GRAND CHEROKEE: 2 770.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор задній JEEP GRAND CHEROKEE: 1 790.00000 UAH без ПДВ
Диск гальмівний передній JEEP GRAND CHEROKEE: 2 280.00000 UAH без ПДВ
Шруз зовнішній MERSEDES-BENZ VITO 110CDI: 1 850.00000 UAH без ПДВ
Шруз внутрішній MERSEDES-BENZ VITO 110CDI: 2 170.00000 UAH без ПДВ
Шарова опора передня нижня MERSEDES-BENZ VITO 110CDI: 1 110.00000 UAH без ПДВ
Супорт задній правий\лівий MERSEDES-BENZ VITO 110CDI: 3 180.00000 UAH без ПДВ
Циліндр щеплення головний MERSEDES-BENZ VITO 110CDI: 1 270.00000 UAH без ПДВ
Наконечник рульової тяги MERSEDES-BENZ VITO 110CDI: 750.00000 UAH без ПДВ
Стійка стабілізатора MERSEDES-BENZ VITO 110CDI: 510.00000 UAH без ПДВ
Втулки стабілізатора переднього MERSEDES-BENZ VITO 110CDI: 340.00000 UAH без ПДВ
Підшипник ступиці передньої MERSEDES-BENZ VITO 110CDI: 920.00000 UAH без ПДВ
Сайлентблок ричага заднього MERSEDES-BENZ VITO 110CDI: 590.00000 UAH без ПДВ
Сайлентблок ричага переднього MERSEDES-BENZ VITO 110CDI: 730.00000 UAH без ПДВ
Подушка двигуна права MERSEDES-BENZ VITO 110CDI: 5 920.00000 UAH без ПДВ
Опорний підшипник MERSEDES-BENZ VITO 110CDI: 1 570.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор задній MERSEDES-BENZ VITO 110CDI: 1 410.00000 UAH без ПДВ
Шарова опора передня нижня MERSEDES-BENZ VITO: 970.00000 UAH без ПДВ
Шруз зовнішній MERSEDES-BENZ VITO: 1 770.00000 UAH без ПДВ
Колодки гальмівні задні MERSEDES-BENZ VITO: 710.00000 UAH без ПДВ
Колодки гальмівні передні MERSEDES-BENZ VITO: 980.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор передній MERSEDES-BENZ VITO: 2 780.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.07.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 03.07.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Звіт про укладені договори
Договір