• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту в приміщенні школи І-ІІІ ступенів №249 Деснянського району міста Києва за адресою Вікентія Беретті ,7

Завершена

412 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 36e3d0a8f16a482194f6ebf2914c6737
Внутрішній номер закупівлі: 29741954
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-06-009859-a   
Замовник: Школа І-ІІІ ступенів № 249 Деснянського району міста Києва
Контактна особа: Шкурай Ірина Миколаївна +380445152450 irinashkuraitendr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 412 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.07.2026 17:00 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.07.2026 17:00 - 15.07.2026 09:00
Аукціон: з 16.07.2026 15:04
Період кваліфікації: 15.07.2026 09:00 - 16.07.2026 01:55
Період завантаження договору: 22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴412 000.00 Послуги з поточного ремонту в приміщенні школи І-ІІІ ступенів №249 Деснянського району міста Києва за адресою Вікентія Беретті ,7