-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Медичні матеріали (Ендоскопічний кошик нітіноловий (одноразового використання))
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-009232-a
Завершена
74 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ae311f0304fd4d90bb7a387a4a898cac
Внутрішній номер закупівлі:
29741328
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-009232-a
Замовник:
Військова частина А4554
×
-
Код ЄДРПОУ:
08495260
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куренда Тетяна Петрівна +380950513155 apteka_hospital_lutsk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
74 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 16:24 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 16:24 - 14.07.2026 09:00
Аукціон:
з 15.07.2026 15:49
Період кваліфікації:
14.07.2026 09:00 - 17.07.2026 16:03
Період завантаження договору:
23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴74 000.00 Медичні матеріали (Ендоскопічний кошик нітіноловий (одноразового використання))