-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт приміщень школи І-ІІІ №292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського району м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Костянтина Данькевича, будинок 5
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-009110-a
Завершена
637 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
279872b39b684699bce99517e75e65a2
Внутрішній номер закупівлі:
29741208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-009110-a
Замовник:
Школа І–ІІІ ступенів № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи
×
-
Код ЄДРПОУ:
01488943
-
Адреса:
02232, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Костянтина Данькевича, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шкурай Ірина Миколаївна +380445300380 sh292@ukr.net http://www.sh292.ho.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
637 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 16:21 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 16:21 - 15.07.2026 09:00
Аукціон:
з 16.07.2026 11:09
Період кваліфікації:
15.07.2026 09:00 - 21.07.2026 15:08
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴637 000.00 Поточний ремонт приміщень школи І-ІІІ №292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського району м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Костянтина Данькевича, будинок 5