-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Зварювальні апарати та блок подачі дроту)
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-008641-a
Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Зварювальні апарати та блок подачі дроту) 5 найменувань
Торги не відбулися
165 071.33
UAH без ПДВ
Номер:
ac744fd096f6463e96153a6cc62f2d01
Внутрішній номер закупівлі:
29740749
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-008641-a
Замовник:
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131334
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, Українка
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Носач Юлія Володимирівна 380504454739 nosachyv@tptes.centrenergo.com http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
165 071.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 15:59 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 15:59 - 15.07.2026 09:00
Аукціон:
з 16.07.2026 12:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴165 071.33 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Зварювальні апарати та блок подачі дроту)