-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з проведення обов'язкових періодичних медичних оглядів працівників, ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги»
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-008347-a
Джерело фінансування – місцевий бюджет. Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська. Місце надання послуг: селище Котельва. Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178 (зі змінами та доповненнями) «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Категорія замовника: Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади
Торги не відбулися
338 392.00
UAH без ПДВ
Номер:
b5a7dfb5dfd544379f61ce321c31bbbc
Внутрішній номер закупівлі:
29740446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-008347-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43976032
-
Адреса:
38600, Україна, Полтавська область, селище Котельва, вул. Полтавський шлях, буд. 224
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Дудченко +380535221496 kotgospgr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
338 392.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 15:47 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 15:47 - 14.07.2026 00:00
Аукціон:
з 14.07.2026 15:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴338 392.00 «Послуги з проведення обов'язкових періодичних медичних оглядів працівників, ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги»