-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Засоби вимірювальної техніки
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-007565-a
Торги не відбулися
366 882.92
UAH без ПДВ
Номер:
a0549e68ebb24c1599eaf815eaa9f0b1
Внутрішній номер закупівлі:
29739653
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-007565-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лавор Олександр Олексійович 380502408071 lavor.oo@aem.zp.ua http://aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
366 882.92 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 15:16 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 15:16 - 14.07.2026 14:00
Аукціон:
з 15.07.2026 14:28
Період кваліфікації:
14.07.2026 14:00 - 20.07.2026 13:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴366 882.92 Засоби вимірювальної техніки