-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування вогнегасників
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-007128-a
Завершена
78 993.33
UAH без ПДВ
Номер:
b7ece309293c48f3a9710cb26c8b4cb2
Внутрішній номер закупівлі:
29739227
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-007128-a
Замовник:
ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061576
-
Адреса:
20603, Україна, Черкаська область, м. Шпола, вул. Лозуватська, буд. 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сергій Слюсар +380474120128 ssp_otg@ukr.net http://shpola-otg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
78 993.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 15:00 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 15:00 - 14.07.2026 08:00
Аукціон:
15.07.2026 11:20 - 15.07.2026 12:07
Період кваліфікації:
15.07.2026 12:07 - 17.07.2026 15:40
Період завантаження договору:
23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴78 993.33 Послуги з технічного обслуговування вогнегасників