• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Придбання металопластикових дверей та вікон код ДК 021:2015:44220000-8 Столярні вироби

Завершена

175 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 846e2c80545943c18ef8be54c7237e73
Внутрішній номер закупівлі: 29738753
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-06-006645-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТЕПІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Оксана БРОДЕЛЬ +380500188427 omskm_viddil@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 175 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.07.2026 14:42 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.07.2026 14:42 - 14.07.2026 00:01
Аукціон: з 15.07.2026 13:52
Період кваліфікації: 14.07.2026 16:31 - 15.07.2026 15:06
Період завантаження договору: 21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴175 000.00 Придбання металопластикових дверей та вікон код ДК 021:2015:44220000-8 Столярні вироби