-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Технічне обслуговування транспортного засобу
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-006424-a
Завершена
67 305.77
UAH з ПДВ
Номер:
4fc9f70ccb8549c3b12e788d2d631aa8
Внутрішній номер закупівлі:
29738532
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-006424-a
Замовник:
Центральна база забезпечення пально-мастильними матеріалами Національної гвардії України (військова частина 2274)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14323511
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
67 305.77 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фльтруючий елемент, очисник повітря, заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Роздавальна коробка заміна масла
Кількість
1 послуга
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр вентиляції паливного бака, заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна елементу повітряосушувача
Кількість
1 послуга
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Повітряний фільтр кондиціонера, заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Повітряний фільтр кондиціонування повітря, заміна
Кількість
1 послуга
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Періодичне обслуговування
Кількість
1 послуга
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Систематична перевірка
Кількість
1 послуга
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Щорічне обслуговування
Кількість
1 послуга
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Олива трансмісійна Longevia BZV ECO 75W80
Кількість
6 літр
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Олива моторна Maxejn CRX ECO 10W30
Кількість
37 літр
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Прокладка пробки піддону картера
Кількість
1 штука
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр очищення палива
Кількість
1 штука
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Комплект фільтрів поітряних двигуна
Кількість
1 штука
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр вентиляції паливного бака
Кількість
1 штука
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр очищення палива
Кількість
1 штука
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр очищення мастила
Кількість
1 штука
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр повітряний (кабіни)
Кількість
1 штука
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр для очіщення повітря постачаємого в салон кабіни
Кількість
1 штука
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр очіщення мастила дизельного двигуна
Кількість
2 штука
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Комплект фільтра осушувача повітря
Кількість
1 штука
Період постачання
19.06.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕХНОСЕРВІСІНФОРМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45072541
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
67 305.77 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.07.2026 14:33
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a8a125d9a3da4d74a20bea18688d6d05
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-06-006424-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТЕХНОСЕРВІСІНФОРМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45072541
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
119
Сума договору:
67 305.77 UAH з ПДВ
Сума договору:
56 088.14 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Фльтруючий елемент, очисник повітря, заміна: 186.00000 UAH без ПДВ
Роздавальна коробка заміна масла: 372.00000 UAH без ПДВ
Фільтр вентиляції паливного бака, заміна: 186.00000 UAH без ПДВ
Заміна елементу повітряосушувача: 558.00000 UAH без ПДВ
Повітряний фільтр кондиціонера, заміна: 440.00400 UAH без ПДВ
Повітряний фільтр кондиціонування повітря, заміна: 186.00000 UAH без ПДВ
Періодичне обслуговування: 1 116.00000 UAH без ПДВ
Систематична перевірка: 3 079.99200 UAH без ПДВ
Щорічне обслуговування: 2 604.00000 UAH без ПДВ
Олива трансмісійна Longevia BZV ECO 75W80: 728.28000 UAH без ПДВ
Олива моторна Maxejn CRX ECO 10W30: 516.60000 UAH без ПДВ
Прокладка пробки піддону картера: 265.92000 UAH без ПДВ
Фільтр очищення палива: 3 649.27200 UAH без ПДВ
Комплект фільтрів поітряних двигуна: 9 725.37600 UAH без ПДВ
Фільтр вентиляції паливного бака: 1 919.67600 UAH без ПДВ
Фільтр очищення палива: 2 388.45600 UAH без ПДВ
Фільтр очищення мастила: 2 395.51200 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний (кабіни): 1 877.78400 UAH без ПДВ
Фільтр для очіщення повітря постачаємого в салон кабіни: 2 153.40000 UAH без ПДВ
Фільтр очіщення мастила дизельного двигуна: 1 890.56400 UAH без ПДВ
Комплект фільтра осушувача повітря: 6 937.37000 UAH без ПДВ
Роздавальна коробка заміна масла: 372.00000 UAH без ПДВ
Фільтр вентиляції паливного бака, заміна: 186.00000 UAH без ПДВ
Заміна елементу повітряосушувача: 558.00000 UAH без ПДВ
Повітряний фільтр кондиціонера, заміна: 440.00400 UAH без ПДВ
Повітряний фільтр кондиціонування повітря, заміна: 186.00000 UAH без ПДВ
Періодичне обслуговування: 1 116.00000 UAH без ПДВ
Систематична перевірка: 3 079.99200 UAH без ПДВ
Щорічне обслуговування: 2 604.00000 UAH без ПДВ
Олива трансмісійна Longevia BZV ECO 75W80: 728.28000 UAH без ПДВ
Олива моторна Maxejn CRX ECO 10W30: 516.60000 UAH без ПДВ
Прокладка пробки піддону картера: 265.92000 UAH без ПДВ
Фільтр очищення палива: 3 649.27200 UAH без ПДВ
Комплект фільтрів поітряних двигуна: 9 725.37600 UAH без ПДВ
Фільтр вентиляції паливного бака: 1 919.67600 UAH без ПДВ
Фільтр очищення палива: 2 388.45600 UAH без ПДВ
Фільтр очищення мастила: 2 395.51200 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний (кабіни): 1 877.78400 UAH без ПДВ
Фільтр для очіщення повітря постачаємого в салон кабіни: 2 153.40000 UAH без ПДВ
Фільтр очіщення мастила дизельного двигуна: 1 890.56400 UAH без ПДВ
Комплект фільтра осушувача повітря: 6 937.37000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.06.2026 00:00 - 30.09.2026 00:00
Дата підписання:
19.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний