-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратні матеріали до інсулінової попми MiniMed 780G (Інфузійний набір для інсулінових помп (код НК 024:2023 – 46362 - Серцевий катетер для введення рідин/пристроїв ); ММТ-7040C6 Сенсор Guardian (код НК 024:2023 - 59016 - Давач глюкози крізь шкірний); MMT-332A Резервуар MiniMed 3 ml (код НК 024:2023 - 35838 - Резервуар для амбулаторної інсулінової інфузійної помпи).
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-006323-a
Завершена
116 822.43
UAH без ПДВ
Номер:
e7f31e0f45f84c849f9b5404c51a72f6
Внутрішній номер закупівлі:
29738435
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-006323-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" КРИНИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01988226
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, смт Кринички, Криничанський р-н, вул. Героїв Чорнобиля, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Ткаченко +380565492998 krinbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
116 822.43 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 14:29 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 14:29 - 14.07.2026 08:00
Аукціон:
з 15.07.2026 13:57
Період кваліфікації:
14.07.2026 08:00 - 14.07.2026 15:51
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴116 822.43 Витратні матеріали до інсулінової попми MiniMed 780G