-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Антена спрямована (32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-005055-a
мова тендерної пропозиції - українська
Завершена
56 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
963dff2a17504c518b33fa448ad0a8c5
Внутрішній номер закупівлі:
29737195
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-005055-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Вознюк Марія Андріївна 380674104240 MAVozniuk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
56 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 13:27 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 13:27 - 14.07.2026 14:00
Аукціон:
з 15.07.2026 13:42
Період кваліфікації:
14.07.2026 14:00 - 17.07.2026 11:38
Період завантаження договору:
23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴56 666.67 Антена спрямована