• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Тотальні ендопротези колінного та кульшового суглобів

Завершена

896 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 2a747bbdf33046f6a2bdd02ba7563f10
Внутрішній номер закупівлі: 29735459
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-06-003321-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Контактна особа: Інга Сидоренко +380502097344 sidorenkozakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 896 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.07.2026 11:40 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.07.2026 11:40 - 14.07.2026 01:00
Аукціон: з 15.07.2026 11:55
Період кваліфікації: 14.07.2026 01:00 - 15.07.2026 11:15
Період завантаження договору: 21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴896 000.00 Тотальні ендопротези колінного та кульшового суглобів