• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мультиметри, кліщі та інше

Завершена

1 121 355.90 UAH без ПДВ
Номер: 0b49e4608dd54b0fb985d3628c0b0221
Внутрішній номер закупівлі: 29735442
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-06-003305-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 121 355.90 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.07.2026 11:39 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.07.2026 11:39 - 14.07.2026 10:00
Аукціон: з 15.07.2026 13:09
Період кваліфікації: 14.07.2026 10:00 - 20.07.2026 17:42
Період завантаження договору: 26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 121 355.90 Мультиметри, кліщі та інше