• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

44530000-4 Кріпильні деталі (Болти, гайки, гровери, шайби)

Торги не відбулися

5 098.87 UAH без ПДВ
Номер: 56ff6b0a47384469af815a2007c261b2
Внутрішній номер закупівлі: 29734347
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-06-002194-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
Контактна особа: Володимир Гавриш +380674600157 volodymyrgavrysh1987@gmail.com http://new.teplo.cn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 098.87 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.07.2026 10:53 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.07.2026 10:53 - 14.07.2026 08:00
Аукціон: з 15.07.2026 12:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 098.87 Болти, гайки, гровери, шайби