-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Газ скраплений пропан-бутан в талонах
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-001198-a
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначено в файлі: "Технічні вимоги"
Завершена
64 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
00df89d3da8a42fd972f62c45ea5952b
Внутрішній номер закупівлі:
29733348
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-001198-a
Замовник:
Комунальне Підприємство "Благоустрій Кременчука"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351958
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, Кременчук, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Полковника Гегечкорі будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дубина Наталія 380674071349 tkbk03351958@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
64 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 10:05 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 10:05 - 14.07.2026 11:00
Аукціон:
з 15.07.2026 13:37
Період кваліфікації:
14.07.2026 11:00 - 15.07.2026 10:03
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴64 800.00 Газ скраплений пропан-бутан в талонах