-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) повітрозбірника V=6,3м3
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-000211-a
Більш детальна інформація розміщена в тендерній документації та проєкті договору
Торги не відбулися
4 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
3dea80374f654593aaf14aebb9a319fc
Внутрішній номер закупівлі:
29732368
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-000211-a
Замовник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Остринський +380444654972 ostrynskyi@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 08:46 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 08:46 - 14.07.2026 00:00
Аукціон:
з 14.07.2026 11:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 950.00 Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) повітрозбірника V=6,3м3