-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з організації харчування за кодом ДК 021:2015- 55510000-8 - Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2026-07-05-000292-a
Торги не відбулися
17 454 538.32
UAH без ПДВ
Номер:
ed362897055e4eb69b43562b0b9604e9
Внутрішній номер закупівлі:
29731995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-05-000292-a
Замовник:
Відділ освіти Бородянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43078651
-
Адреса:
07801, Україна, Київська область, селище міського типу Бородянка, вулиця Центральна 226
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бадічко Юлія Василівна +380457751241 osvitabsr@ukr.net http://otg.osvitabor.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
17 454 538.32 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.07.2026 18:27 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.07.2026 18:27 - 13.07.2026 00:00
Аукціон:
з 13.07.2026 12:21
Період кваліфікації:
13.07.2026 00:00 - 07.08.2026 23:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 454 538.32 Послуги з організації харчування за кодом ДК 021:2015- 55510000-8 - Послуги їдалень