-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Морозильна скриня та холодильник побутовий (39710000-2 Електричні побутові прилади, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Тендер Prozorro UA-2026-07-05-000263-a
Мова тендерної пропозиції українська
Завершена
103 429.30
UAH без ПДВ
Номер:
1e0b60ef31444da0964019d7d034693d
Внутрішній номер закупівлі:
29731965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-05-000263-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна, Житомирська область, Житомир, *****
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
ДЕХТЯРЕНКО Марина Артурасівна 380671219047 MADekhtiarenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
103 429.30 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.07.2026 17:32 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.07.2026 17:32 - 13.07.2026 19:00
Аукціон:
з 14.07.2026 14:52
Період кваліфікації:
13.07.2026 19:00 - 15.07.2026 12:55
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴103 429.30 Морозильна скриня та холодильник побутовий (39710000-2 Електричні побутові прилади, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)