• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Оливи та мастила

Завершена

1 300 833.33 UAH без ПДВ
Номер: a56d4a83b576438c9a9575086abab915
Внутрішній номер закупівлі: 29730748
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-03-010521-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
Контактна особа: Анна Сергіївна Гісар 380459460580 fpzkpbb@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 300 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.07.2026 19:08 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.07.2026 19:08 - 11.07.2026 00:00
Аукціон: з 13.07.2026 15:34
Період кваліфікації: 11.07.2026 00:00 - 17.07.2026 13:36
Період завантаження договору: 23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 300 833.33 Оливи та мастила