-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів (ДК 021:2015-50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок)
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-009998-a
Джерело фінансування – власні кошти. Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська. Місце надання послуг: на території Замовника у межах Одеської обл. Детальніше згідно Додатку № 1 тендерної документації. Кількість послуг -751 од. Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178 (зі змінами) «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Торги не відбулися
414 959.61
UAH без ПДВ
Номер:
45cf5c1aa8944a9c9ae0856c7c7c13b7
Внутрішній номер закупівлі:
29730218
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-009998-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
00000, Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Петрова Уляна Андріївна 380487276369 nxkz@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
414 959.61 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2026 16:57 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2026 16:57 - 13.07.2026 10:00
Аукціон:
з 14.07.2026 11:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴414 959.61 Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів