-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Подрібнювач
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-009688-a
Завершена
1 725 000.03
UAH без ПДВ
Номер:
e3d7e55d0c7546c1b00994d845cb8bcf
Внутрішній номер закупівлі:
29729924
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-009688-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лугіна Сергій Анатолійович 380674758447 serhiiluhina1989@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 725 000.03 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2026 16:26 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2026 16:26 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
15.07.2026 11:10 - 15.07.2026 11:33
Період кваліфікації:
15.07.2026 11:33 - 16.07.2026 13:37
Період завантаження договору:
22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 725 000.03 Подрібнювач