• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

4-канальний модуль підсилювача

Торги не відбулися

95 333.33 UAH без ПДВ
Номер: 2be853a0aa444a0facea44d13a0ac2bc
Внутрішній номер закупівлі: 29729614
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-03-009376-a   
Замовник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
Контактна особа: Троценко Ольга 380979819968 trotsenko.olga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 95 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.07.2026 16:06 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.07.2026 16:06 - 18.07.2026 00:00
Аукціон: з 20.07.2026 11:11
Період кваліфікації: 18.07.2026 00:00 - 30.07.2026 11:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴95 333.33 4-канальний модуль підсилювача