-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратні матеріали до інсулінової попми MiniMed 780G (Інфузійний набір для інсулінових помп (код НК 024:2023 – 46362 - Серцевий катетер для введення рідин/пристроїв ); ММТ-7040C6 Сенсор Guardian (код НК 024:2023 - 59016 - Давач глюкози крізь шкірний); MMT-332A Резервуар MiniMed 3 ml (код НК 024:2023 - 35838 - Резервуар для амбулаторної інсулінової інфузійної помпи)
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-008142-a
Торги відмінено
116 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
57b08b4a02b04c60855858c0ca0cca68
Внутрішній номер закупівлі:
29728380
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-008142-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" КРИНИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01988226
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, смт Кринички, Криничанський р-н, вул. Героїв Чорнобиля, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Ткаченко +380565492998 krinbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
116 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2026 15:11 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2026 15:11 - 11.07.2026 08:00
Аукціон:
з 13.07.2026 11:11
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
bc35f3747541433c99c72b7e9362885e
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення процедури закупівлі встановлено, що очікувана вартість предмета закупівлі у річному плані визначена без урахування ПДВ, що не відповідає порядку планування закупівель, чинному з 01.07.2026. З метою недопущення порушення законодавства прийнято рішення відмінити процедуру закупівлі та оголосити нову після належного оформлення річного плану та документів закупівлі.
Період оскарження:
06.07.2026 11:25 - 17.07.2026 00:00
Дата опублікування:
06.07.2026 11:25
Дата виконання:
17.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴116 000.00 Витратні матеріали до інсулінової попми MiniMed 780G (Інфузійний набір для інсулінових помп (код НК 024:2023 – 46362 - Серцевий катетер для введення рідин/пристроїв ); ММТ-7040C6 Сенсор Guardian (код НК 024:2023 - 59016 - Давач глюкози крізь шкірний); MMT-332A Резервуар MiniMed 3 ml (код НК 024:2023 - 35838 - Резервуар для амбулаторної інсулінової інфузійної помпи)