-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Виконання поточного ремонту ПР-1 тепловозів ТЕМ2-6504, ТЕМ2-7363 та ТЕМ2УМ-155
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-007260-a
Торги не відбулися
1 432 599.98
UAH без ПДВ
Номер:
17aa0622434b42d880ed22218cd431fc
Внутрішній номер закупівлі:
29727499
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-007260-a
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води, вул. Олеся Гончара, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
БАСАРАБ Микола Миколайович +380503847607 basarab@vostgok.dp.ua http://vostgok.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 432 599.98 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2026 14:42 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2026 14:42 - 11.07.2026 14:41
Аукціон:
з 13.07.2026 15:19
Період кваліфікації:
11.07.2026 14:41 - 14.07.2026 10:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 432 599.98 Виконання поточного ремонту ПР-1 тепловозів ТЕМ2-6504, ТЕМ2-7363 та ТЕМ2УМ-155