-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань» (Послуги з оцінки відповідності виконання процесу виконання капітального ремонту першого обсягу (КР-1) МВРС, відповідно до модуля оцінки відповідності SB+SD Технічного регламенту для виробничих структурних підрозділів філії «Приміська пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця»)
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-007177-a
Завершена
750 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
5c63a2d9d442467385c17ba74e4191f9
Внутрішній номер закупівлі:
29727422
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-007177-a
Замовник:
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45246390
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зарицький Олег 380444652824 zarytskyi.o.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2026 14:32 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2026 14:32 - 13.07.2026 16:00
Аукціон:
14.07.2026 11:13 - 14.07.2026 11:36
Період кваліфікації:
14.07.2026 11:36 - 21.07.2026 14:57
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴750 000.00 Послуги з оцінки відповідності виконання процесу виконання капітального ремонту першого обсягу (КР-1) МВРС, відповідно до модуля оцінки відповідності SB+SD Технічного регламенту для виробничих структурних підрозділів філії «Приміська пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця»