• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з діагностики та обстеження технічного стану пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісі

Торги не відбулися

167 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 847fad7126b74fcfa98bbf451a6c186c
Внутрішній номер закупівлі: 29727060
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-03-006817-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
Контактна особа: Олексій Виговський +380503552961 alex_spx@ukr.net https://dsbt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 167 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.07.2026 14:19 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.07.2026 14:19 - 11.07.2026 14:00
Аукціон: з 13.07.2026 15:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴167 500.00 Послуги з діагностики та обстеження технічного стану пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісі