• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

52896 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; 52892 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон- селективні електроди; 52858 Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/елек троліти IVD (діагностика in vitro ), набір, комбінація методів аналізу; 52876 Хлорид (Cl-) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; 52925 Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 52953 Ізоферменти аспартатамінотрансфераз и (AST) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53231 Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53236 Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53989 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), реагент; 59073 Амілаза, ізоферменти IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; 53707 C-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53590 Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53252 Креатинін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53006 Загальна креатинкіназа IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53307 Глюкоза IVD (діагностика in vitro ), реагент; 47349 D-димер IVD (діагностика in vitro ), реагент; 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор; 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор; 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 47347 D-димер IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 53989 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53987 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал)

Торги не відбулися

617 152.00 UAH без ПДВ
Номер: 515771cf177e4addb673a17c543456b6
Внутрішній номер закупівлі: 29726410
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-03-006177-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Лариса Оскотська +380951590866 rola.kolobok@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 617 152.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.07.2026 13:50 - 09.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.07.2026 13:50 - 12.07.2026 00:00
Аукціон: з 13.07.2026 13:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴617 152.00 52896 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; 52892 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон- селективні електроди; 52858 Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/елек троліти IVD (діагностика in vitro ), набір, комбінація методів аналізу; 52876 Хлорид (Cl-) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; 52925 Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 52953 Ізоферменти аспартатамінотрансфераз и (AST) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53231 Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53236 Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53989 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), реагент; 59073 Амілаза, ізоферменти IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; 53707 C-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53590 Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53252 Креатинін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53006 Загальна креатинкіназа IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53307 Глюкоза IVD (діагностика in vitro ), реагент; 47349 D-димер IVD (діагностика in vitro ), реагент; 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор; 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор; 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 47347 D-димер IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 53989 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53987 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал)