• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Акумуляторний ліхтар за кодом ДК 021:2015 — 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура

Докладніше в Тендерній документації. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції: Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Торги не відбулися

3 232.22 UAH без ПДВ
Номер: f9982e2c1edc49548bef3a319f8865e5
Внутрішній номер закупівлі: 29726353
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-03-006119-a   
Замовник: Головне Управління Національної поліції в Запорізькій області
Контактна особа: Хілько Вікторія Олексіївна +380612392252 vikav771@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 232.22 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.07.2026 13:50 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.07.2026 13:50 - 11.07.2026 12:00
Аукціон: з 13.07.2026 11:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 232.22 Акумуляторний ліхтар за кодом ДК 021:2015 — 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура