-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна та виготовлення за результатами проведення технічної інвентаризації технічних паспортів, з внесенням відомостей про проведену технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-006069-a
Торги не відбулися
109 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ddecdf34ae664f39af0046df3d16781e
Внутрішній номер закупівлі:
29726307
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-006069-a
Замовник:
КЗ СОР "Кролевецьке ВПУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02973103
-
Адреса:
41300, Україна, Сумська область, Кролевець, вулиця 8-го Березня, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соломаха Ірина Сергіївна +380545351208 krol.buh.vpu.23@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
109 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2026 13:49 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2026 13:49 - 11.07.2026 13:50
Аукціон:
13.07.2026 11:34 - 13.07.2026 11:57
Період кваліфікації:
13.07.2026 11:57 - 28.07.2026 13:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴109 000.00 Послуги з проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна та виготовлення за результатами проведення технічної інвентаризації технічних паспортів, з внесенням відомостей про проведену технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва