• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді, бюджетних установах, закладах, ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали – М’яка покрівля (бікроеласт ЕКП)

Завершена

975 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 53ffe45765454fcf9d721ed888b246b8
Внутрішній номер закупівлі: 29725775
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-03-005531-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ельчін Рзаєв +380564921321 uns_tender@ukr.net http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 975 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді, бюджетних установах, закладах, ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали – М’яка покрівля (бікроеласт ЕКП)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 5000 метр квадратний
Період постачання до 21.07.2026
Місце постачання 50101, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Полубоярцева ,8 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
БУРАВИЦЬКИЙ ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Ціна пропозиції 975 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.07.2026 13:17
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: cd77b4eb731f46d4bb177a9cb911d7c0
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-03-005531-a-a1
Постачальник: БУРАВИЦЬКИЙ ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Номер договору: 35
Сума договору: 975 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 03.07.2026 08:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 35від 03.07.2026.pdf
p7s
sign.p7s