• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Завершена

1 002 760.03 UAH з ПДВ
Номер: 21402cb42b4841daa5be6e04e9e8ffd7
Внутрішній номер закупівлі: 2972530
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-31-004289-b   
Замовник: Комунальний заклад "Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей" Житомирської обласної ради
Контактна особа: Еліна Маратівна Пантєлєєва +380412428506 buhpedlicey@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме, - переговорна процедура закупівлі застосовується, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників. Комунальним закладом «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради двічі проведено процедуру відкриті торги по предмету: код ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія), проте на участь у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій, що відображається в оголошеннях UA-2018-12-07-005495-c, UA-2018-12-26-002636-b. Оскільки потреба у закупівлі залишається, як виняток необхідно провести переговорну процедуру закупівлі відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р
Очікувана вартість: 1 002 760.03 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 325410 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вулиця Коростишівська, будинок 15 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"

Оскарження: 31.01.2019 17:40 - 06.02.2019 00:00
Ціна пропозиції 1 002 760.03 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.01.2019 17:43
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 4b84e2b8421b4103a257371cd99ed692
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-31-004289-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Номер договору: № 156
Сума договору: 1 002 760.03 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 06.02.2019 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
IMG_20190206_0001.pdf
pdf
IMG_20190206_0002.pdf
pdf
IMG_20190206_0003.pdf
pdf
IMG_20190206_0004.pdf
p7s
sign.p7s