-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26Т-462_44110000-4 Конструкційні матеріали (Профнастил в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-005036-a
Завершена
466 934.77
UAH без ПДВ
Номер:
c81c844b12234bc0a8f27d079ee4c1f7
Внутрішній номер закупівлі:
29725282
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-005036-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Людмила БЛУДОВА +380674127279 liudmyla.bludova@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
466 934.77 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2026 12:43 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2026 12:43 - 11.07.2026 15:00
Аукціон:
з 13.07.2026 14:25
Період кваліфікації:
11.07.2026 15:00 - 16.07.2026 14:51
Період завантаження договору:
22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴466 934.77 44110000-4 Конструкційні матеріали (Профнастил в асортименті)