-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-01-21-002316-b
Здійснення постачання – безперервне. Постачання електроенергії, як універсальної послуги Місце поставки товару: межа балансової належності електроустановок замовника Кількість товару: 193708 кВт/год
Торги не відбулися
566 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 660.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 660.00 UAH
Номер:
664a1b758ad34c92a5b9c88f534473fe
Внутрішній номер закупівлі:
2972508
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-21-002316-b
Замовник:
Гірська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04363647
-
Адреса:
08324, Україна, Київська область, с. Гора, вул. Центральна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Іванович Бойко +380683629926 gora.buh@ukr.net http://www.gora-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
566 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 660.00 UAH
Період уточнення:
21.01.2019 21:56 - 27.01.2019 22:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2019 21:56 - 06.02.2019 22:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
193708 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019