-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 14810000-2 Абразивні вироби (Шліфувальний папір для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-002866-a
Завершена
7 116.67
UAH без ПДВ
Номер:
6fd70315147b45099fdf7fa71c4a34bb
Внутрішній номер закупівлі:
29723126
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-002866-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Корольов Ілля Миколайович 380612239347 i.korolov@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 116.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2026 11:04 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2026 11:04 - 11.07.2026 00:00
Аукціон:
13.07.2026 11:58 - 13.07.2026 12:21
Період кваліфікації:
13.07.2026 12:21 - 20.07.2026 15:53
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 116.67 ДК 021:2015 код 14810000-2 Абразивні вироби (Шліфувальний папір для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")