-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-002671-a
Завершена
3 710.00
UAH без ПДВ
Номер:
7a394536d1294af8952d52a4b08c0561
Внутрішній номер закупівлі:
29722926
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-002671-a
Замовник:
Військова частина А-0707
×
-
Код ЄДРПОУ:
07698400
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Олена Соловйова +380936327937 o.o.soloviova@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
3 710.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість
7 одиниця
Період постачання
до 30.07.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
НЕТУН ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2563007973
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
3 710.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.07.2026 10:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
135dc963b39f41b483fa183e6c7c1cfa
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-03-002671-a-a1
Постачальник:
НЕТУН ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2563007973
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
103
Сума договору:
3 710.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
02.07.2026 10:52
Статус:
Підписаний