• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Заходи з усунення аварії в бюджетній установі (послуги з поточного ремонту внутрішніх мереж водопостачання) в Криворізькій гімназії № 27 Криворізької міської ради за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Чарівна, 22В

Завершена

84 257.85 UAH без ПДВ
Номер: 8e3742fe69774592978152dce3d6d7e4
Внутрішній номер закупівлі: 29721030
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-03-000770-a   
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Тернівської районної у місті ради
Контактна особа: Ірина Лобода +380989704355 tendertern@ukr.net http://ternivo.dnepredu.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 84 257.85 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Заходи з усунення аварії в бюджетній установі (послуги з поточного ремонту внутрішніх мереж водопостачання) в Криворізькій гімназії № 27 Криворізької міської ради за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Чарівна, 22В
Код ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.07.2026
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.Чарівна, 22В На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КРЕВНИЙ МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ
Ціна пропозиції 84 257.85 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.07.2026 10:06
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 1064e19e90944bb08a356dcae2e67854
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-03-000770-a-a1
Постачальник: КРЕВНИЙ МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ
Номер договору: 232
Сума договору: 84 257.85 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 30.06.2026 09:19
Статус:
Підписаний
xls
ПВР водопостачання КГ №27.xls
xls
ЛК водопостачання КГ №27 (1).xls
PDF
дод уг 1 дог 232.PDF
p7s
sign.p7s