-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування лічильників теплової енергії, код ДК 021-2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-000104-a
Детально щодо обсягів надання послуг з ремонту зазначено в Додатку № 1 до тендерної документації.
Торги не відбулися
18 490.50
UAH без ПДВ
Номер:
1b9de016e2574db78373f062555df5f3
Внутрішній номер закупівлі:
29720368
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-000104-a
Замовник:
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081373
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Томченко Любов Володимирівна 380634526909 oz8@liski.ua http://www.liski.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
18 490.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2026 08:02 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2026 08:02 - 13.07.2026 09:00
Аукціон:
з 14.07.2026 15:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 490.50 Послуги з технічного обслуговування лічильників теплової енергії,