• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Будівництво гібридної сонячної електростанції потужністю 50кВт на даху КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний діагностичний центр» по вул. Пекарській, 69Б у м. Львові»

Завершена

2 765 163.00 UAH без ПДВ
Номер: 113289dc334f44aba3b8154cb5518baa
Внутрішній номер закупівлі: 29720024
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-02-010774-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний клінічний діагностичний центр"
Контактна особа: Малюта Максим 380322755273 diagnostic.lokdc.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45251000-1 Будівництво електростанцій і теплових станційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 765 163.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.07.2026 21:40 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.07.2026 21:40 - 21.07.2026 18:00
Аукціон: 22.07.2026 13:31 - 22.07.2026 13:54
Період кваліфікації: 22.07.2026 13:54 - 13.08.2026 18:36
Період завантаження договору: 19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 765 163.00 «Будівництво гібридної сонячної електростанції потужністю 50кВт на даху КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний діагностичний центр» по вул. Пекарській, 69Б у м. Львові»