-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Частини маніпуляторів вантажних автомобілів та тракторів
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-010667-a
Завершена
772 110.00
UAH без ПДВ
Номер:
f4936ac5dbaa418ba6cf60469ebbbe51
Внутрішній номер закупівлі:
29719917
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-010667-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Камінський Дмитро Юрійович 380684335403 0684335403dm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
772 110.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 20:48 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 20:48 - 14.07.2026 00:00
Аукціон:
з 14.07.2026 11:46
Період кваліфікації:
14.07.2026 00:00 - 15.07.2026 16:51
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴772 110.00 Частини маніпуляторів вантажних автомобілів та тракторів