-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фільтр для системи поливу
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-010436-a
Торги не відбулися
1 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
f63652277e2d45b0a96aeee9a379daf1
Внутрішній номер закупівлі:
29719688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-010436-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Камінський Дмитро Юрійович 380684335403 0684335403dm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 18:56 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 18:56 - 10.07.2026 00:00
Аукціон:
з 10.07.2026 11:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 950.00 Фільтр для системи поливу