-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Брикети торф'яні
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-010406-a
Категорія Замовника: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову.
Торги не відбулися
65 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d134c965d3664c678cb6dfa5aab851af
Внутрішній номер закупівлі:
29719657
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-010406-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЛИНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38668003
-
Адреса:
35100, Україна, Рівненська область, Дубенський р-н селище Млинів, вул.Бандери Степана будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Шумейко +380676648950 kotuzanadja1987@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
65 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 18:43 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 18:43 - 10.07.2026 00:00
Аукціон:
з 10.07.2026 15:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴65 000.00 Брикети торф'яні