-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Флагшток з прапором України та з механізмом його підняття
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-010351-a
Флагшток з прапором України та з механізмом його підняття
Завершена
300 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d75aafad43ca40c08f774d01a46a4e91
Внутрішній номер закупівлі:
29719603
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-010351-a
Замовник:
Комунальне підприємство Костопільської міської ради "Костопількомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352024
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, м. Костопіль, вул. Сарненська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Пилипака +380972122362 sr_tod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35821100-6 ФлагштокиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 18:18 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 18:18 - 13.07.2026 00:00
Аукціон:
13.07.2026 14:23 - 13.07.2026 14:58
Період кваліфікації:
13.07.2026 14:58 - 14.07.2026 13:44
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Флагшток з прапором України та з механізмом його підняття